Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Rajcza

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący

Rajcza,śląskie

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Siedlisko w Rajczy Nickulina - oaza ciszy i spokoju. Cena 339.000 zł. - do negocjacji. Nieruchomość położona jest w górskiej i malowniczej miejscowości Rajcza, powiat żywiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rajcza

Rajcza,śląskie

1 099 000 zł293 m² 3 750,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy dom dla wymagających u podnóża gór Rajcza | Beskid Żywiecki Idealny również jako inwestycja pod wynajem Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Lokal użytkowy Rajcza

Rajcza,śląskie

1 099 000 zł293 m² 3 750,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   gotowa inwestycja turystyczna W beskidzie żywieckim Duży dom z potencjałem pod wynajem krótkoterminowy / pensjonat Rajcza | Beskid.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rajcza

Rajcza,śląskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu mieszkalnego położonego w centrum Rajczy , na drugim piętrze budynku mieszkalno-usługowego. Mieszkanie jest w pełni urządzone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 000 zł774 m² 129,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w Rajczy , w okolicy dworca pkp ( 5119/3, 5123/2,5126/1,5126/2,5126/3,5126/4 ) , działki te tworzących sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Beskid żywiecki - gmina rajcza - turystyczna miejscowość - korzystna I zaciszna lokalizacja - dla biura - zapraszamy - Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł170 m² 5 870,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy piękny dom w górach w miejscowości Rajcza. Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz. Kompletnie wyposażona kuchnia (zabudowa meblowa i sprzęty agd). Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Rajcza,śląskie

10 zł/m²50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia w budynku dworca kolejowego w Rajczy wraz z placem parkingowym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Dom z dużą działką i bezpośrednim dostępem do rzeki - Rajcza (sól) Marzysz o własnym azylu w górach, gdzie codziennie budzisz się przy dźwiękach szumu rzeki i podziwiasz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rajcza,śląskie

1 099 000 zł293 m² 3 750,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rajcza,śląskie

1 099 000 zł293 m² 3 750,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 348 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rajcza

Rajcza,śląskie

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek magazynu: - zlokalizowany Zwardoniu - dz. 9107/9, obręb Zwardoń - powierzchnia łączna do najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:583 m²

Na sprzedaż nieruchomość po byłym gospodarstwie rolnym, położona w turystycznej miejscowości, zapewniającej całoroczny dojazd i doskonałe połączenia z okolicami. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

369 000 zł141,16 m² 2 614,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:948 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Ujsołach przy ulicy Topolowej 13 w spokojnej okolicy osiedla domków jednorodzinnych, w pobliżu centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

287 688 zł23 974 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

17 działek rolnych o łącznej pow. 23 974 m2, w atrakcyjnych lokalizacjach, za rozsądne pieniądze. Jest możliwość sprzedaży poszczególnych działek rolnych. Jest możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

294 000 zł1 400 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w otulinie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Działka bezpośrednio przylega do lasu. Ciche i spokojne miejsce na wymarzony dom dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

570 000 zł240 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:851 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Glinka (gmina Ujsoły, powiat żywiecki). Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 240 m usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

298 000 €77 m² 3 870,13 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Domek rekreacyjny z wjazdem na narty bezpośrednio przy stoku narciarskim orava snow / oravska lesna, słowacja. Powierzchnia użytkowa: 140 m | Powierzchnia zabudowana: 77 m | Działka: 488.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

690 000 zł190 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy ofertę świetnie zlokalizowanego domu w Ujsołach! Budynek znajduję się w centrum wsi Ujsoły, na działce o powierzchni 640m 2. Działka jest częściowo zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +4 km

Dom Złatna

Złatna

615 000 zł40 m² 15 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna w Złatnej - dwa domki letniskowe w sercu Beskidów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Złatna (gmina Ujsoły) -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +5 km

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 261 m²

Na sprzedaż nieruchomość o pow. 1261m2 zabudowana domkiem i budynkiem gospodarczym o pow. ok 70 m2. Cena : 400.000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny, sms-Y mogą nie dochodzić.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +5 km

Dom Złatna

Złatna

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Złatnej - otoczona górami, idealna dla rodziny oraz inwestycję. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +5 km

Dom Złatna

Złatna

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 933 m²

Dwa domy w cenie jednego w Złatnej. Okazja! proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 1933m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rajcza +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

249 000 zł90 m² 2 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Rajczy w dzielnicy "janoty ". Znakomita lokalizacja nieruchomości sprawia ,że jest to idealne miejsce "do życia " -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rajcza

Rajcza,śląskie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o domu w górach z zapierającym dech widokiem? Ta działka to idealne miejsce na inwestycję - zarówno pod dom całoroczny, jak i rekreacyjny! W miejscowości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rajcza

Rajcza,śląskie

105 000 zł4 056 m² 25,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalny kompleks siedmiu działek rolnych z ogromnym potencjałem rozwojowym, położony w malowniczej miejscowości Rajcza. Ta wyjątkowa nieruchomość obejmuje łącznie 4056.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:583 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rajcza,śląskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bardzo ciekawego domu jednorodzinnego , położonego w Rajczy w bardzo spokojnej okolicy , w pobliżu Velo Soła. Dom murowany , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rajcza

Rajcza,śląskie

174 000 zł1 450 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kilku działek o numerach :2102/1, 2102/2,2103 , 2104 i 2105 tworzących prostokąt o wymiarach około 16 metrów (szerokość ) na około 80 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w Rajczy w okolicy dworca pkp. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1170 m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

200 000 zł5 427 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 427 m²

Przed Państwem oferta sprzedaży nieruchomości w skład której wchodzą : dom ,zabudowanie gospodarcze oraz grunty budowlane ,rolne i leśne o łącznej powierzchni 5427 m2. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

1 450 000 zł600 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 271 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom po agroturystyce w Soli koło Rajczy. Nieruchomość składa się z dwóch pięter na których znajduje się 15 pokoi oraz łazienek z toaletami ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rajcza

Rajcza,śląskie

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rajcza

Rajcza,śląskie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

 

 

Rajcza,śląskie

140 000 zł1 045 m² 133,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przed Państwem oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w Rajczy ,nieopodal centrum miejscowości. Ma regularny kształt , wymiary około 27metrów szerokości na około 40 metrów długości ,.

Szczegóły ogłoszenia